cd5b7w9683

O firmie.

Oferta:

- Kompleksowa obsługa techniczna koncertów plenerowych i klubowych.
- Całościowa organizacja eventow, imprez firmowych, integracyjnych.
- Nagłośnienie, realizacja dźwięku.
- Oświetlenie, budowanie i realizacja światła.
- Wynajem nagłośnienia.
- Wynajem oświetlenia.
- Wynajem scen.
- Wynajem barierek ochronnych.
- Wynajem projektorów i ekranów.
- Wynajem ekranów diodowych.
- Wynajem agregatów prądotwórczych.
- Zabezpieczenie energetyczne imprez.

Historia:

Firma działa od 1996 roku. W pierwszej fazie zajmowaliśmy się obslugą eventów i małych form muzycznych, zdobywając doswiadczenie i rozbudowując zaplecze techniczne. W 2006 roku dokonaliśmy przełomowego dla firmy zakupu systemu line array TT+ renomowanej firmy RCF i od tego czasu jesteśmy w stanie obslużyć dżwiękowo średnie i duże wydażenia muzyczne. Obecnie jest to jedyne tego typu nagłośnienie na Dolnym Śląsku i jedno z niewielu na terenie Polski.

Nasz dział oświetlenia, na który skladają się aparaty konwencjonalne (PAR-y, profile itp.), oświetlenie inteligentne firmy MAC, lasery oraz, coraz powszedniejsze ze względu na mały pobór mocy, swiatła LED (listwy, PAR-y) pozwala zrealizowac większosć koncertów, eventów i innych wydażeń artystycznych, np. pokazów mody lub spektakli teatralnych.

Dopełnieniem zaplecza technicznego są realizatorzy z wieloletnim doświadczeniem, także teatralnym, co jest bardzo istotne w przypadku projektowania oświetlenia od strony plastycznej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również sceny o wymiarach od 4x8m do 10x12m wraz z kompletem barierek ochronnych lekkich i ciężkich.

Dział energetyczny to kilometry pionów o różnych przekrojach wraz z rozdzielniami. Istnieje także możliwosć wynajmu agregatów prądotwórczych od 30 do 50 kW. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia energetyczne pozwalające na bezkonfliktową pracę z prądem.

Działamy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.
© 2011 dibox.pl